dowolna

Mieszkania Biała Podlaska – oferty mieszkań

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

207 000 zł29,10 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,30 m² 5 738,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe, 64,3 m - ul. Sidorska 99, biała Podlaska Cztery ustawne pokoje, osobna kuchnia, balkon. Mieszkanie tuż obok Akademii Bialskiej, z całym miastem w zasięgu kilkunastu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,90 m² 6 339,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie z trzema oddzielnymi pokojami, o powierzchni 48,90 m , położone przy ul. Sidorskiej 14 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł48,60 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

269 000 zł49,40 m² 5 445,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł72,60 m² 5 358,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania przy ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej o pow 72,6m 2. Położone jest na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1985r. Mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł63,59 m² 6 447,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej! Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 3/4 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoi osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł68,46 m² 4 659,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania, położonego w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,48m2 położony jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,60 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Aleja Tysiąclecia, biała Podlaska! Funkcjonalny układ, świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny! Lokal o powierzchni 57,6 m znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł29,10 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone przy ulicy Królowej Jadwigi 2 w Białej Podlaskiej. Zlokalizowane na 4 piętrze dzięki czemu można.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł33,41 m² 6 884,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,80 m² 5 922,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania, które łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją na cenionym osiedlu w Białej Podlaskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł65,30 m² 4 885,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Kopernika, biała Podlaska Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,30 m , położone w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35,72 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i dużą loggią gotowe do wprowadzenia Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,72 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,60 m² 6 126,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie ul. Zygmunta Augusta Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ul. Zygmunta Augusta. Lokal może nabyć również obcokrajowiec bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł36,40 m² 6 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą: -Salon -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,80 m² 30,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem. Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł48,50 m² 11 237,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,40 m² 5 804,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na trzecim pietrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Piaskowej. Mieszkanie o pow. 58,40m2. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m zlokalizowane w samym sercu Białej Podlaskiej ul. Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł64,54 m² 6 430,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. Kopernika Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pileckiego

Biała Podlaska,lubelskie

776 736 zł83,52 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedania mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Witolda Pileckiego. Mieszkanie składa się z: korytarz 13,39 m łazienka 4,16 m pokój 13,76 m pokój 14,94.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł42,93 m² 7 570,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie przy ul. Stefana Żeromskiego feruje na sprzedaż mieszkanie na 3 piętrze przy ul. Żeromskiego w Białej Podlaskiej blok bez windy. Mieszkanie w stanie częściowo wykończonym do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54,08 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego przytulnego oraz jasnego mieszkanie położonego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 54,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł62,30 m² 5 296,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję mieszkanie typu M4 o powierzchni 62,3 m , położone w Bialej Podlaskiej przy ulicy Mikolaja Kopernika. Lokal znajduje sie na 4 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,69 m² 33,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 47,69 m w bloku wybudowanym w 2021 roku! Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł58 m² 5 327,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe z funkcjonalnym układem. 58m2 zlokalizowane przy ul.Orzechowej w Białej Podlaskiej. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon , 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł110 m² 5 427,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

#rezerwacja# Na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie, położone przy ul. Aliny Fedorowicz w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą 110m2 - użytkową 93,91m2,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł62,80 m² 7 722,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie ul. Janowska 66b Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,80 m z dużym balkonem (15 m ) oraz piwnicą (ok. 6 m ). Układ pomieszczeń: *3 pokoje *kuchnia *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,40 m² 5 387,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie ul. Piaskowa Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Piaskowej. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Opis mieszkania: *2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł45,91 m² 6 904,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł56,11 m² 7 752,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Pileckiego gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,11 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł61,60 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Zygmunta Starego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. Możliwość nabycia mieszkania przez obcokrajowców -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Biała Podlaska,lubelskie

2 550 zł55,75 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Żeromskiego 47. W skład mieszkania wchodzi: korytarz łazienka pokój dzienny z aneksem kuchennym pokój pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje Aleje Tysiąclecia 2 piętro Na wynajem oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł70,90 m² 4 442,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym przy ulicy Piaskowej 16 w Białej Podlaskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 70,90 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł64,54 m² 6 430,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł38,50 m² 7 376,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkanie położonego na parterze w budynku 2 piętrowym o powierzchni 43 m2, zlokalizowane przy ul.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij