Mieszkanie, ul. Sidorska

Sidorska, Biała Podlaska, lubelskie

  • 369 000 zł
  • 64,30 m²
  • 5 738,72 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Welik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sidorska

Sidorska, Biała Podlaska, lubelskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

369 000 zł

64,30 m²

5 738,72 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sidorska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

369 000 zł 64,30 m² 5 738,72 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 369 000 zł (5 738,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 64,30 m², 4 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie 4-pokojowe, 64,3 m² - ul. Sidorska 99, Biała Podlaska

Cztery ustawne pokoje, osobna kuchnia, balkon. Mieszkanie tuż obok Akademii Bialskiej, z całym miastem w zasięgu kilkunastu minut.

Powierzchnia: 64,3 m²
Liczba pokoi: 4 + kuchnia, łazienka i WC
Piętro: 3. bez windy
Cena: 369 000 zł

Lokalizacja
Sidorska to jedna z głównych arterii Białej Podlaskiej - i to jest tu największy atut. Akademia Bialska im. (...)

Agent

Andrzej Welik

570 967...

570 967 977

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Welik

570 967...

570 967 977

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Welik

Zostaw telefon, oddzwonimy