dowolna

Mieszkania pod klucz Biała Podlaska - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sidorska

Biawena,Biała Podlaska

350 000 zł56 m² 6 197,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie stanowi idealną propozycję dla osób ceniących spokój, bezpieczeństwo oraz wygodę, z jednoczesnym łatwym dostępem do pełnej oferty miejskiej. Zachęcamy do zapoznania się z tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Biała Podlaska

Podmiejskie,Biała Podlaska

449 000 zł53 m² 8 454,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

#rezerwacja# Na sprzedaż wykończone mieszkanie o powierzchni 53,11 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym , dwóch sypialni, łazienki z wc oraz przestrzennego tarasu. Nowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza

Wola,Biała Podlaska

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65 m , znajdujące się na ulicy Mickiewicza w Białej Podlaskiej. Cena ofertowa wynosi 475 000 pln, co przekłada się na 7 421 pln za m . Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Tysiąclecia

Wola,Biała Podlaska

1 600 zł48 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na drugim piętrze w Białej Podlaskiej przy Al. 1000-lecia 30. Mieszkanie wykończone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jana III Sobieskiego

Jagiellońskie,Biała Podlaska

474 000 zł97 m² 4 883,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania i obejrzenia tego wyjątkowego mieszkania. Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 97 metrów kwadratowych, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fieldorfa

Podmiejskie,Biała Podlaska

500 000 zł67 m² 7 492,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na drugim pietrze przy ul.Augusta Fieldorfa 21 blok z windą. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o rodzinie gotowe do zamieszkania! Sprzedam starannie wykończone w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spółdzielcza

Piastowskie,Biała Podlaska

247 000 zł39 m² 6 317,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie, które stanowi doskonałą inwestycję lub miejsce do zamieszkania dla osób, które cenią sobie komfort, przestrzeń oraz atrakcyjną lokalizację. Znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Biała Podlaska

315 000 zł39 m² 8 118,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie przy ul.Księcia Witolda na pierwszym pietrze. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fieldorfa

Śródmieście,Biała Podlaska

565 000 zł69 m² 8 226,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie przy ul Fieldorfa osiedle Podmiejska Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Terebelska

Biała Podlaska,lubelskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wyposażone gotowe do zamieszkania, indukcja, zmywarka, 50m 3 pokoje, na parterze, 2 piwnice, duży parking, mieszkanie po generalnym remoncie. System Smart Home, oświetlenie i część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Biała Podlaska,lubelskie

415 000 zł57 m² 7 237,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wroczyńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

1 600 zł48 m² 33,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 47,69 mkw w bloku wybudowanym w 2021 roku! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemowita

Biała Podlaska,lubelskie

279 000 zł51 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne dla pary, rodziny, osób starszych lub jako lokata kapitału, np. pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Biała Podlaska,lubelskie

637 000 zł84 m² 7 582,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Funkcjonalne mieszkanie 84 mkw na nowym osiedlu Podmiejska. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Biała Podlaska,lubelskie

369 000 zł59 m² 6 254,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Idealne dla rodziny z dziećmi lub jako lokata kapitału, np. pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: piekny widok w pełni wykończony lokal bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wroczyńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

275 000 zł40 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Subtelnie wykończony i zaaranżowany lokal mieszkalny o powierzchni 39,50 m2 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

220 000 zł58 m² 3 806,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadbane i przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w atrakcyjnej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Biała Podlaska,lubelskie

235 000 zł50 m² 4 718,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dla osób starszych, mniejszej rodziny, pary, singla lub jako lokata kapitału pod wynajem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

1 400 zł47 m² 29,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odświeżone mieszkanie z klimatem do zamieszkania od zaraz. Położone na II piętrze bloku. Składa się z umeblowanych pomieszczeń: salonu o pow. 19m kw. zaopatrzonego w dwie witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Biała Podlaska,lubelskie

450 000 zł71 m² 6 314,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zachęcam do zakupu ładnego i przestronnego apartamentu o powierzchni 71,26m2 Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum prestiżowy adres zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Biała Podlaska,lubelskie

320 000 zł50 m² 6 387,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszanie 50 mkw znajdujące się przy ul. Zygmunta Starego. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Biała Podlaska,lubelskie

250 000 zł38 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Niepowtarzalna oferta Kawalerka z dwoma pokojami na pierwszym pietrze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

309 000 zł62 m² 4 975,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piękne i jasne mieszkanie z doskonałym układem pomieszczeń z ekspozycją okien na południe! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Biała Podlaska,lubelskie

450 000 zł84 m² 5 326,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zachęcam do zakupu ładnego i przestronnego apartamentu o powierzchni 84,49 m Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Biała Podlaska,lubelskie

299 000 zł45 m² 6 704,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie przy ul. Władysława Jagiełły w Białej Podlaskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, zadbane i widne z oknami od strony południowej. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Biała Podlaska,lubelskie

349 000 zł52 m² 6 706,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Idealne dla singla, pary, rodziny, osób starszych oraz jako lokata kapitału, np. pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Biała Podlaska,lubelskie

220 000 zł50 m² 4 391,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze wnętrza! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wroczyńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

289 000 zł48 m² 6 059,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* 3 - pokoje * nowe budownictwo * bez prowizji * Zapraszam na prezentację 3 - pokojowego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Czesława Wroczyńskiego 9 w Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fedorowicz

Podmiejskie,Biała Podlaska

670 000 zł149 m² 4 496,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Bardzo komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Podmiejska o powierzchni 149 m2. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe (mieszkanie dwustronne). Mieszkanie zostało urządzone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wroczyńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

315 000 zł47 m² 6 656,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na prezentację mieszkania można umawiać się od 9tego maja. Właściciel do tego czasu jest za granicą. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

285 000 zł57 m² 5 020,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Niepowtarzalna oferta. Piękne oraz widne mieszkanie! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa

Biała Podlaska,lubelskie

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprawdź, jak nowocześnie może być urządzone mieszkanie. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni i sprzęt w cenie Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Janowska

Janowska,Biała Podlaska

385 000 zł130 m² 2 961,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie - doskonała lokalizacja. Osiedle zamknięte. 5 pokoi. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum w pełni wykończony lokal zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Biała Podlaska

291 000 zł50 m² 5 820 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Idealne dla rodziny lub jako lokata kapitału, np. pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Biała Podlaska,lubelskie

259 000 zł39 m² 6 590,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne dla osób starszych, singla, pary lub jako lokata kapitału np. pod wynajem Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukaszyńska

Biała Podlaska,lubelskie

1 200 zł76 m² 15,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże i przestronne mieszkanie na wynajem na ul.Łukaszyńskiej Nieruchomość złożona z: pokój 13,67 m.kw pokój 26 m.kw łazienka główna 5 m.kw kuchnia otwarta z oknem 12,33 m.kw salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Biała Podlaska,lubelskie

420 000 zł76 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Duże dwustronne mieszkanie na 1 piętrze z widokiem na plac zabaw. Blisko szkoła podstawowa. Nieruchomość złożona z: pokój 13,67 m.kw pokój 26 m.kw łazienka główna 5 m.kw kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemowita

Piastowskie,Biała Podlaska

350 000 zł58 m² 6 055,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Białej Podlaskiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,80m2 znajduje się na III piętrze 4-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Średnia

Biała Podlaska,lubelskie

230 000 zł43 m² 5 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Gotowy do zamieszkania, przytulny dom z piecem kominkowym o pow. 43m2 bardzo blisko centrum. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Biała Podlaska,lubelskie

497 000 zł80 m² 6 212,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dla osób wymagających, które poszukują przestrzennego mieszkania o podwyższonym standardzie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Janowska,Biała Podlaska

322 000 zł58 m² 5 585,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nie martw się o parkowanie, mieszkanie z parkingiem i garażem na wprost wyjścia z klatki. Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij