dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Biała Podlaska - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Biała Podlaska,lubelskie

410 000 zł52,99 m² 7 737,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż zadbane, funkcjonalne, z dobrym rozkładem pomieszczeń 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego 45, w Białej Podlaskiej. Układ i wnętrze: -dwa pokoje -oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł41,15 m² 7 168,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej, na 4. (ostatnim) piętrze w bloku. To propozycja dla osób, które nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł42,64 m² 6 566,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

To nie jest mieszkanie do oglądania! To jest mieszkanie do podjęcia decyzji! Biała Podlaska, ul. Kolejowa lokalizacja, która robi 80% wartości tej nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45,30 m² 7 726,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Blok w centrum ,cicha okolica .Parking obok bloku. Przedpokój ,dwa pokoje ,kuchnia ,łazienka , wc .

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

425 000 zł35,72 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowoczesne mieszkanie z klimatyzacją i dużą loggią gotowe do wprowadzenia Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,72 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,80 m² 5 922,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania, które łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją na cenionym osiedlu w Białej Podlaskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35,35 m² 48,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 35,35 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2015 roku przy ul. Batorego w Białej Podlaskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł40,63 m² 9 721,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,63 m , położone w Białej Podlaskiej, ul. Aliny Fedorowicz 25, na pierwszym piętrze w bloku z 2013 roku. Niski czynsz 230 zł.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł38,77 m² 9 208,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,40 m² 5 387,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie ul. Piaskowa Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Piaskowej. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Opis mieszkania: *2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,60 m² 6 126,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie ul. Zygmunta Augusta Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ul. Zygmunta Augusta. Lokal może nabyć również obcokrajowiec bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł64,54 m² 6 430,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. Kopernika Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł77,47 m² 3 846,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej, 2 piętro Najważniejsze atuty: powierzchnia mieszkania 77,47 m2 + piwnica 12 m2 i dostęp do strychuukład: 2 duże pokoje po 25 m2kuchnia 12.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł29,10 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 29.1m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1998 roku, zlokalizowanym przy ul. Okopowej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł64,54 m² 6 430,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39,13 m² 9 941,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2 pokoje 2021 winda słoneczne ul. Pileckiego Szukasz mieszkania na już, bez kompromisów? To 39,13 m w Białej Podlaskiej łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł44,80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na poszukiwanym osiedlu w Białej Podlaskiej przy ul. Księcia Witolda. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 44,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł55,66 m² 5 928,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze gotowe do wprowadzenia! Oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,66 m , położone na 2. piętrze w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł45,66 m² 6 351,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż ładne mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji, przy ul. Kościuszki w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 45,66m2 , położona jest na 3-cim piętrze, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

545 000 zł48,50 m² 11 237,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł29,10 m² 7 113,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł48,60 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł36,40 m² 6 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. Nieruchomość powiada powierzchnię 36.4m2, znajduje się na 2 piętrze, a jej skład wchodzą: -Salon -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,08 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż w Białej Podlaskiej przy ul. Jana III Sobieskiego - Dwa pokoje - Powierzchnia mieszkania - 46 m2 - duża łazienka - Okna plastikowe - Mieszkanie jest dwustronne, balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł34,20 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Kąpielowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 34,2 m2, położona jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł48,50 m² 11 237,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł36,40 m² 6 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł38,77 m² 9 208,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł48,60 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,60 m² 6 008,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Kościuszki. Mieszkanie zostało świeżo odświeżone. Mieszkanie o powierzchni 46,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł49,60 m² 6 754,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 Nowa, niższa cena - 335 000 zł (poprzednio 360 000 zł) Położone na 3 piętrze zadbanego, ogrodzonego osiedla z bezpłatnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36,81 m² 70,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego oraz jasnego mieszkanie położonego na parterze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 36,81 m2, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,80 m² 30,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem. Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł44,80 m² 8 816,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do kontaktu i oglądania tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym, cichym i spokojnym mieszkaniem w sercu Białej Podlaskiej. To piękne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł38,50 m² 7 376,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39,13 m² 9 941,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,90 m² 6 994,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m położone w Białej Podlaskiej przy ul. Kolejowej 5, na niskim 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. To nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,37 m² 8 579,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jasne, zadbane mieszkanie z klimatyzacją i dużą loggią gotowe do wprowadzenia Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,37 m , położone przy.