dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Biała Podlaska - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sidorska

Młodych,Biała Podlaska

700 zł51 m² 13,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie ( 50 m2 ) dla małżenstwa ( nie dla studentów ) w Białej Podlaskiej. Składa sie na nie duży słoneczny pokój z balkonem i mniejszy pokój. Jest ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Terebelska

Biała Podlaska,lubelskie

152 000 zł49 m² 3 108,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze, częściowo umeblowane. Duża loggia. Standard wykończenia: gładź, podłogi deska barlinecka w kolorze dębu, korytarz i kuchnia terakota. Dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Janowska,Biała Podlaska

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Duża kuchnia, duża łazienka. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Biała Podlaska,lubelskie

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna lokalizacja, tuż obok przedszkole, szkoła, kościół oraz sklepy (np. Lidl). Mieszkanie idealne dla młodego małżeństwa jak i dla osoby starszej. Stan mieszkania bardzo dobry, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

123 000 zł46 m² 2 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kolejowej 32a. Powierzchnia użytkowa to 42,64 m2. Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń: dwa pokoje - 17,14 m2 i 10,13 m2 widna kuchnia - 6,6 m2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Biała Podlaska

550 zł52 m² 10,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia od stycznia. Cicha okolica. Plus opłaty (światło raz na dwa miesiące i gaz według potrzeb). Kaucja za jeden miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Janowska,Biała Podlaska

220 000 zł58 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, własnościowe mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji przy ulicy Janowskiej.Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, posiada 2 pokoje i w pełni wyposażoną kuchnię połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

85 000 zł35 m² 2 414,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu, na IV piętrze, w pobliżu szkoły, sklepów, kościoła, w zielonej i cichej okolicy, w pobliżu łąki rzeka, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fedorowicz

Biała Podlaska,lubelskie

150 000 zł58 m² 2 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż 58 m kw. pow. użytkowej (nie uwzględnia skosów do 1,5 m. wysokości - optycznie i praktycznie większa powierzchnia) nowy blok przy ul. Aliny Fedorowicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

600 zł49 m² 12,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w bezpośredniej bliskości awf w Białej Podlaskiej - ulica Kopernika. Mieszkanie na 1 pietrze w bloku 4 piętrowym z możliwością skorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

165 000 zł50 m² 3 271,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, 2-pokojowe mieszkanie, z kuchnią, łazienką i wc. Czyste, zadbane. Cicha, spokojna okolica blisko centrum miasta - 15/20 min na piechotę. W pobliżu szkoła, sklepy, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Biała Podlaska,lubelskie

135 000 zł50 m² 2 721,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pilnie. Do sprzedania ładne, bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie M3 (49,6 m2) w ocieplonym bloku przy ulicy Asnyka 6. Duży pokój (ok.20 m2) i kuchnia(ok.7,1 m2) znajdują się od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Biała Podlaska,lubelskie

112 000 zł35 m² 3 218,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne małe mieszkanie. Blisko do centrum!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam M 3, biała Podlaska, iiip., Łukaszyńska 135000 PLN

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

150 000 zł50 m² 2 982,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wymienione okna w kuchni i małym pokoju. Podłogi: przedpokój, łazienkaj i kuchnia - terakota, w pokojach panele. Łazienka kwalifikuje się do remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

160 000 zł52 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Janowska,Biała Podlaska

156 000 zł52 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

800 zł50 m² 15,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalne, ładne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50m2. 2 pokoje, oddzielna kuchnia, duży przedpokój, łazienka i wc. Mieszkanie jest nieumeblowane za wyjątkiem kuchni. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Biała Podlaska,lubelskie

156 000 zł48 m² 3 233,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładne, bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie M3 (48,24 m2) w ocieplonym bloku na ulicy Okopowej 18h. Dwa pokoje od strony zachodniej, łazienka od strony południowej, duża przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Janowska,Biała Podlaska

140 000 zł43 m² 3 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie położone na 1 piętrze. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój Powierzchnia 42,8 m2;+ loggia + piwnica Rok budowy bloku - 2001 Ciche, w odległości ok. 50 m duży parking Ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

1 000 zł62 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia od 1 sierpien 2011. Do tego czasu zostano zakonczone prace wykonczeniowe.Kuchia z wyposazeniem( lodowko- zamrazalka,piekarnik elektryczny,blat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Starego

Biała Podlaska,lubelskie

600 zł51 m² 11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, w bloku na osiedlu Jagielońskim. Lokal 51 m powierzchni składa się z salonu z wyjściem na balkon,drugiego mniejszego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Młodych,Biała Podlaska

690 zł46 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Białej Podlaskiej - ulica Piaskowa (os. Młodych). Mieszkanie na 2 pietrze w bloku 4 piętrowym z możliwością skorzystania z piwnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sidorska

Biawena,Biała Podlaska

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na osiedlu Biawena obok psw. Duzy pokój z loggią znajduje się od strony lasku. Oddzielna łazienka i wc. W pobliżu centrum handlowe nomi, szkoła podstawowa, gimnazjum. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

700 zł38 m² 18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 - pokojowe, ładne I przytulne, podłogi parkiet I glazura, wykończone I wyposażone. Balkon, kuchnia W pełni wyposażona, kuchenka, lodówka, pralka. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Janowska

Janowska,Biała Podlaska

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie 50 m2, tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Młodych,Biała Podlaska

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

osiedle spokojne ,plac zabaw, blisko szkola, park zofi las, market kaufland

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych. Cena do uzgodnienia. DLa rodziny lub studentów. Po więcej informacji proszę o telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

151 900 zł49 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Blok oddany do użytku w 2001 roku. Mieszkanie jest w stanie idealnym (do zamieszkania)w pobliżu bloku znajdują się sklepy spożywcze i przestanek autobusowy (około 50 m). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

140 000 zł46 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ciepłe, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Łukaszyńskiej ( blok ocieplony). Łazienka, kuchnia, przedpokój- terakota, pokoje- panele, wymienione na plastikowe okna, drzwi wejściowe wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Biała Podlaska,lubelskie

112 000 zł35 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 2 pokojowe. 35m2, i p ul Łukaszyńska cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 34,5 m2 na parterze w bloku przy ul. Kolejowej, dwa pokoje w tym jeden przechodni, raczej do remontu, słoneczne i bardzo ciepłe, blok wykonany w technologii tradycyjnej (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Biała Podlaska,lubelskie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie wyposażone w meble lodówkę pralkę automatyczną, czyste

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie 60m2 ul. Sidorska, spółdzielnia Terebelska II, IV piętro, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, duży balkon. W przedpokoju i dużym pokoju wbudowane duże szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Tysiąclecia

Biała Podlaska,lubelskie

137 000 zł39 m² 3 512,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 38,5 m2 na Woli przy ulicy Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. IV piętro. 2 pokoje, kuchnia oddzielna, łazienka. Przedpokój z miejscem na szafę w zabudowie. Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Biała Podlaska,lubelskie

350 zł40 m² 8,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie studentom, 300m do awf

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie przy ul. Łukaszyńskej, blisko przedszkola, parter

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellonki

Biała Podlaska,lubelskie

168 300 zł51 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta dotyczy raczej zamiany na kawalerke, chociaz jezeli znajde kawalerke sam to moze przy dobrym zgraniu w czasie udalo by sie sprzedac to mieszkanie i kupic kawalerke. Mieszkanie jest odswiezone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²