dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Biała Podlaska Wola

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

317 000 zł45,91 m² 6 904,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, obok Zofilasku, przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 45.91m2, znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 799 m² 186,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych znajdujących się w Białej Podlaskiej. Ważna informacja zwiększająca potencjał: miasto wraz ze spółką.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł61,47 m² 4 229,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż biała podlaska, ul. Sidorska Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny w świetnej lokalizacji? To mieszkanie ma ogromny potencjał! Biała Podlaska ul. Sidorska 4. piętro (bez.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:726 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, południowej części Biała Podlaska, przy ul. Czerwińskiego, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, zieleni oraz niedaleko lasu. To oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

230 000 zł33,41 m² 6 884,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m , zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł38,50 m² 7 376,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1974 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł65 m² 4 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż! Przestronne 65 m do remontu, na 3 piętrze bez windy. Wyjątkowa okazja dla kreatywnych! Mieszkanie składa się z 3 pokoi, wc, łazienki, kuchni oraz przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,90 m² 6 994,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9 m położone w Białej Podlaskiej przy ul. Kolejowej 5, na niskim 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. To nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

26,15 zł/m²114,72 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Białej Podlaskiej przy ul. Rondo Dmowskiego 1. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł180 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Dom z dużym potencjałem dodatkowy budynek, garaż i przestronna działka w Białej Podlaskiej Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł68 m² 5 955,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:273 m²

Dom po generalnym remoncie 68 m z ogrodem, ul. Jaśminowa(k.ul.Łomaskiej), Biała Podlaska Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości! To.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł59 145 m² 101,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Białej Podlaskiej , o łącznej powierzchni 5,9145 ha. Nieruchomość składa się z sześciu geodezyjnie wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł68,91 m² 4 745,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na zielonym osiedlu przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 68.91m2, położona jest na 4 piętrze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży, która stanowi doskonałą inwestycję dla osób poszukujących domu gotowego do wprowadzenia się, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,60 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Aleja Tysiąclecia, biała Podlaska! Funkcjonalny układ, świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny! Lokal o powierzchni 57,6 m znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł69 m² 5 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze. Nieruchomość o bardzo praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2 pokoje Aleje Tysiąclecia 2 piętro Na wynajem oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,56 m² 4 704,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Sidorskiej obok Akademii Bialskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. Możliwość nabycia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

30,93 zł/m²18,75 m² 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58,40 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe, starannie utrzymane mieszkanie o powierzchni 58,4 m , położone przy ul. Lotniczej 1 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł216,80 m² 3 090,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem w Białej Podlaskiej przy ul. Ignacego Krasickiego. Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł58 m² 5 327,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe z funkcjonalnym układem. 58m2 zlokalizowane przy ul.Orzechowej w Białej Podlaskiej. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon , 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł232 m² 3 383,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m , położony na działce 693 m w spokojnej części miasta Biała Podlaska, ul. Krzywa. Układ pomieszczeń: parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł70,90 m² 4 442,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym przy ulicy Piaskowej 16 w Białej Podlaskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 70,90 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych przy ul. Kąpielowa.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł204 m² 4 877,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:782 m²

Sprzedam funkcjonalny dom jednorodzinny po generalnym remoncie (2022-2023) z dużym tarasem i loggią. Podłączony światłowód. Budynek jest bardzo dobrze ocieplony (włącznie z piwnicą),.

Szczegóły ogłoszenia

447 415 zł2 081 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę w kształcie foremnego prostokąta z równym terenem. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, szkoła, przychodnia, kościół.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Biała Podlaska

Wola,Biała Podlaska

800 000 zł122 m² 6 577,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 121,63 m2 zlokalizowany Centrum Białej Podlaskiej Lokal idealnie sprawdzi się do prowadzenia wszelkiego rodzaju nieuciążliwej działalności. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

230 000 zł49 m² 4 687,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , położone przy ul. Łukaszyńskiej 19 w Białej Podlaskiej. To propozycja szczególnie dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Wola,Biała Podlaska

209 000 zł44 m² 4 723,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej! Na sprzedaż mieszkanie z funkcjonalnym układem. Lokal o powierzchni 44,25 metrów kwadratowych znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Biała Podlaska

295 000 zł35 m² 8 443,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,94 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku z 1971 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Biawena,Biała Podlaska

333 000 zł51 m² 6 489,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

#rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej (koło Akademii Bialskiej) Nieruchomość o powierzchni 51.31m2, znajduje się na parterze, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

1 400 zł46 m² 30,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej rezerwacja! Mieszkanie świeżo po remoncie - nowa łazienka, wc, kuchnia Lokal znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

275 000 zł44 m² 6 207,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 44.3m2, znajduje się na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

1 284 500 zł734 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:993 m²

Oferuję na sprzedaż halę usługowo - handlową znajdującą się w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej, z dobrym dostępem do centrum i drogi krajowej E30. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Winiarska

Za Torami,Biała Podlaska

56 000 zł631 m² 88,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 631 m , położona przy ulicy Winiarskiej w Białej Podlaskiej. Teren przeznaczony dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług, oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wola,Biała Podlaska

250 000 zł32 m² 7 829,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,93 m , położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z około 1970 roku bez windy. Nieruchomość idealna dla: - pary, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wola,Biała Podlaska

250 000 zł37 m² 6 771,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Dzień dobry sprzedam mieszkanie wraz z piwnicą i miejscem parkingowym. W mieszkaniu zostają meble i urządzenia widoczne na zdjęciach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

355 000 zł46 m² 7 683,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 46,2 m2, położona jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Biała Podlaska

214 000 zł43 m² 4 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 43m2, znajduje się na 3cim piętrze, a w jej skład wchodzą:.