dowolna

Nieruchomości Biała Podlaska - Oferty sprzedaży nieruchomości

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

320 000 zł58 m² 5 545,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul.Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej. Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m . Lokal położony jest w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

235 000 zł38 m² 6 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na parterze - ul. Sidorska Biała Podlaska rezerwacja! Powierzchnia mieszkania - 38,50 m 2 + piwnica Położenie na parterze, okna plastikowe, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąpielowa

Biała Podlaska,lubelskie

392 000 zł66 m² 5 904,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 66,39 m2, 2 piętro, ul. Kąpielowa 2a Biała Podlaska Mam do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 66,39 m2 znajdujące się w Białej Podlaskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Biała Podlaska

306 000 zł56 m² 5 451,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje, 56,13 m , dobra lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,13 m , położone w dobrej lokalizacji, z wygodnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Biała Podlaska

437 000 zł65 m² 6 770,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Promocja Black Week Oferta ograniczona czasowo. 29.11.2025-6.12.2025 Cena promocyjna: 430 000 zł (obniżka ceny o 9 000 zł!) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,54 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Wola,Biała Podlaska

175 000 zł36 m² 4 819,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Biała Podlaska, ul. Sportowa rezerwacja! Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 36,31 m2, położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Sportowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Podmiejska

Podmiejskie,Biała Podlaska

32 000 zł15 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Cztery miejsce postojowe na nowym osiedlu w Białej Podlaskiej Do sprzedania 4 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Numery miejsc: 11,15,17,18 Brama garażowa otwierana pilotem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

250 000 zł46 m² 5 470,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 45,70 m parter Orzechowa balkon piwnica do remontu Przedmiotem sprzedaży jest ustawne mieszkanie o powierzchni 45,70 m , położone na wysokim parterze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemowita

Piastowskie,Biała Podlaska

280 000 zł48 m² 5 785,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul. Ziemowita Biała Podlaska rezerwacja! Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,40 m2. Położone na 1 piętrze w zadbanym bloku na lubianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jadwigi

Jagiellońskie,Biała Podlaska

339 000 zł51 m² 6 699,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

# rezerwacja # mieszkanie W doskonałej lokalizacji biała podlaska, ul. Królowej jadwigi Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,6 m , położone na 1. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

5 600 000 zł2 984 m² 1 876,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej na działkach o nr ewid. 1787/49, 1787/102, 1787/100 i łącznej pow. 2984 m , na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

259 000 zł46 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Przytulne 2-pokojowe z balkonem 46,20 m 1. piętro ul. Orzechowa Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ługowa

Wola,Biała Podlaska

550 000 zł196 m² 2 806,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:686 m²

Prezentujemy dom o powierzchni 196 m , położony na działce 686 m , w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Białej Podlaskiej przy ul. Ługowej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

1 966 000 zł1 446 m² 1 359,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej na działce o nr ewid. 1787/100 i łącznej pow. 1446 m , na której zlokalizowany jest magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

3 633 000 zł1 538 m² 2 362,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 538 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej na działce o nr ewid. 1787/49, 1787/102 o pow. 1538m , na której zlokalizowany jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wola,Biała Podlaska

208 000 zł37 m² 5 675,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,65 m przy ulicy Kościuszki w Białej Podlaskiej. Lokal położony jest na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku. Przemyślany układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

369 000 zł69 m² 5 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji ? To 69-metrowe mieszkanie przy ul. Łukaszyńskiej 31 w Białej Podlaskiej to świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

337 000 zł48 m² 6 962,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

#dostępne# Na sprzedaż przytulne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.4m2, położona jest na 3cim piętrze, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Jagiellońskie,Biała Podlaska

349 000 zł60 m² 5 855,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Księcia Witolda w Białej Podlaskiej. Położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ mieszkania: - dwie sypialnie, - przedpokój, - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Wola,Biała Podlaska

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Łukszyńskiej w Białej Podlaskiej 3. piętro z 4 Oferujemy na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni idealnej dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Tysiąclecia

Wola,Biała Podlaska

335 000 zł49 m² 6 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po remoncie, z duszą, gotowe na nowe rozdziały może właśnie Twoje. Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów, jest po generalnym remoncie i znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

341 000 zł38 m² 8 880,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po remoncie, położone przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 38.4m2, znajduje się na 1 piętrze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wola,Biała Podlaska

328 000 zł46 m² 7 056,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Kościuszki 12-14. Powierzchnia: 46,48 m Piętro: IV Układ: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój Dodatkowo: balkon oraz piwnica Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Biała Podlaska

338 000 zł66 m² 5 152,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

#rezerwacja# Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 65.6m2 znajduje się na 3-cim piętrze, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Wola,Biała Podlaska

395 000 zł62 m² 6 330,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie Biała Podlaska, ul. Parkowa Lokalizacja: ul. Parkowa, i piętro Powierzchnia: 62,04 m Układ pomieszczeń: 3 pokoje kuchnia łazienka wc przedpokój balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

420 000 zł61 m² 6 832,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie 61,5m2 składające się z 3 oddzielnych słonecznych pokoi. Zlokalizowane przy ul.Sidorskiej 3 w Białej Podlaskiej. To mieszkanie jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górna

Wola,Biała Podlaska

270 000 zł71 m² 4 084,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:577 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 71 m wraz z budynkami, położony przy ul. Górnej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 577.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podleśna

Za Torami,Biała Podlaska

70 000 zł29 m² 2 454,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pozostał już tylko jeden lokal mieszkalny do remontu położony w Białej Podlaskiej, przy ulicy Podleśnej. Kawalerka 28,52 m 70 000 zł Układ pomieszczeń: pokój kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

280 000 zł42 m² 6 746,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli lubisz mieć wszystko pod ręką to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Zlokalizowane przy ul. Janowskiej 78 w Białej Podlaskiej, oferuje komfort codziennego życia z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zygmunta Starego

Jagiellońskie,Biała Podlaska

260 000 zł33 m² 7 836,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na sprzedaż ulica Zygmunta Starego w Białej Podlaskiej! Kawalerka z funkcjonalnym układem. Lokal o powierzchni 33,18 mkw znajduje się na czwartym piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Biała Podlaska

350 000 zł58 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Układ: - salon z wyjściem na balkon, - dwie sypialnie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Jagiellońskie,Biała Podlaska

378 000 zł68 m² 5 583,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone przy ul. Okopowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 67.7m2, znajduje się na 3-cim piętrze, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Biała Podlaska

Kolonia Biała Podlaska,Biała Podlaska

59 900 zł800 m² 74,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sapieżyńska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

464 000 zł64 m² 7 267,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,85 m , położone w doskonałej lokalizacji , idealnej zarówno dla rodzin lub pod inwestycję. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

417 000 zł48 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Sidorskiej 1 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

240 000 zł57 m² 4 195,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie ul. Sidorska, biała podlaska Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,4 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Sidorskiej w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Wola,Biała Podlaska

358 000 zł58 m² 6 185,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Parkowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze, posiada powierzchnię 57,88m2, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Biawena,Biała Podlaska

346 500 zł50 m² 6 985,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Sidorska 99D w Białej Podlaskiej! Mieszkanie z funkcjonalnym układem. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łomaska

Wola,Biała Podlaska

255 000 zł65 m² 3 897,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:868 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny położony w Białej Podlaskiej przy ulicy Łomaskiej rezerwacja! Dom w cenie mieszkania! Powierzchnia użytkowa domu wraz z sienią i komórką - 65,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plater

Kosynierów,Biała Podlaska

640 000 zł180 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 180 m , położony w Białej Podlaskiej przy ul. Emilii Plater. Budynek jest w pełni umeblowany, zadbany i gotowy do zamieszkania od razu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Za Torami,Biała Podlaska

890 000 zł170 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Do sprzedania dom w spokojnej atrakcyjnej okolicy w zaciuszu domów jednorodzinnych. W okolicy nie ma żadnych bloków ani ruchliwych ulic. Cisza spokój , dom znajduje sie na zakończeniu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij