dowolna

Nieruchomości Biała Podlaska - Oferty sprzedaży nieruchomości

201 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Prezentuję Państwu: mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 30 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Jagiellońskie,Biała Podlaska

377 000 zł72 m² 5 236,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

#rezerwacja# Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ul. Okopowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 72m2, znajduje się na 3cim piętrze, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Za Torami,Biała Podlaska

750 000 zł158 m² 4 758,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana przy ul Wyzwolenia w Białej Podlaskiej w województwie lubelskim. Dom o powierzchni 157,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Jagiellońskie,Biała Podlaska

255 000 zł45 m² 5 640,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,21 m , znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Okopowej w Białej Podlaskiej. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

216 000 zł38 m² 5 610,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

#rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem, położone przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38.5m2, znajduje się na 4-tym piętrze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sidorska

Sidorki,Biała Podlaska

187 000 zł38 m² 4 869,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

#rezerwacja#na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4 m za cenę 187 000 pln, co daje cenę 4 869 pln za m . Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na Sidorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Biała Podlaska

252 000 zł48 m² 5 215,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

#rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.32m2, znajduje się na 4-tym piętrze, a w jej skład wchodzą: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Terebelska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

119 000 zł24 m² 4 958,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy po kapitalnym remoncie w pawilonach przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość zlokalizowana w części podpiwniczonej z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witoroska

Wola,Biała Podlaska

1 640 000 zł307 m² 5 342,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Idealny dla dużej rodziny, pod przebudowę na kwatery pracownicze lub działalność usługową. Na sprzedaż duży dom z dodatkowymi budynkami usługowymi + garażami i wiatą na 8 aut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Wola,Biała Podlaska

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

# rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,84 m , usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z cegły, z piwnicą i strychem. Cena ofertowa wynosi 269 000 pln,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

317 000 zł43 m² 7 337,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, położone w bloku przy ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 43,2m2, znajduje się na 1 piętrze, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

250 000 zł48 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Orzechowa Biała Podlaska Nieruchomość o powierzchni 48,5 m2 usytuowane na 4 piętrze, w 4 piętrowym budynku wielorodzinnym Lokal bardzo jasny z ekspozycją okien na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Jagiellońskie,Biała Podlaska

330 000 zł49 m² 6 762,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego wyjątkowego mieszkania, które może stać się Twoim nowym domem lub inwestycją z gwarancją satysfakcji. Mieszkanie jest ładne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Biała Podlaska,lubelskie

495 000 zł64 m² 7 752,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,85 M2 w bloku na ulicy Sapieżyńskiej na 3 piętrze bez windy. Mieszkanie ma oddzielną łazienkę i wc, salon z balkonem, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

387 000 zł59 m² 6 547,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, położone przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 59,11 m , położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młodych,Biała Podlaska

445 000 zł69 m² 6 449,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę 4 pokojowego, dwustronnego mieszkania w Białej Podlaskiej przy ulicy Kąpielowej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m2 znajduje się na parterze. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biała Podlaska

Śródmieście,Biała Podlaska

355 000 zł1 648 m² 215,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

#Rezerwacja# Na sprzedaż działka budowlana z możliwością prowadzenia usług nieuciążliwych. Działka o powierzchni 1648m2 o wymiarach 20 m x 82m. Oferuję unikatową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Francuskie,Biała Podlaska

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam dwu poziomowe mieszkanie przy ul.Stefana Żeromskiego Przedstawiam Państwu dobrze rozplanowane dwupoziomowe mieszkanie przy ulicy Stefana Żeromskiego. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Śródmieście,Biała Podlaska

370 000 zł62 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Trzy pokojowe mieszkanie przy ul. Kazimierza Jagiellończyka w Białej Podlaskiej Prezentuję Państwu mieszkanie 62 mkw dwa pokoje duży przestronny salon łączony wyspą z kuchnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beka

Rataja,Biała Podlaska

283 000 zł35 m² 8 014,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

#rezerwacja# Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie, położone przy ul. Beka w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 35.31m2, znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witolda

Jagiellońskie,Biała Podlaska

229 000 zł39 m² 5 812,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

#Rezerwacja# Nie czekaj, umów się na oglądanie i sprawdź, jakie możliwości czekają na Ciebie w Białej Podlaskiej przy ulicy Księcia Witolda. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Francuskie,Biała Podlaska

359 000 zł54 m² 6 690,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na drugim piętrze w Białej Podlaskiej przy ulicy Żeromskiego 45. Dwustronne z niezależnym wejściem do wszystkich pomieszczeń. Okna pcv wychodzą na wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Śródmieście,Biała Podlaska

575 000 zł107 m² 5 373,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:77 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w Białej Podlaskiej u zbiegu ulic Prostej i Moniuszki. Na działce o powierzchni 77 m2 i numerze geodezyjnym 1577/2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Biała Podlaska,lubelskie

415 000 zł71 m² 5 845,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Ładne ,duże mieszkanie 71 m2. Można mieszkać od zaraz. Wystrój wnętrza lata 90. Boazerie,parkiet , meble .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jagiellońskie,Biała Podlaska

520 000 zł115 m² 4 533,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

" rezerwacja do dnia 19.12.2024 Z wielką przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Uwaga: 4560zł/ m2 Nieruchomość znajduje się w Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Biała Podlaska

Wola,Biała Podlaska

225 000 zł49 m² 4 634,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w czteropiętrowym bloku przy ul. Orzechowej w miejscowości Biała Podlaska. Mieszkanie o powierzchni 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Terebelska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

300 000 zł47 m² 6 397,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Piękne mieszkanie gotowe do wprowadzenia, położone w bloku punktowym przy ulicy Terebelskiej obok ulicy Okopowej. Umeblowane oraz odświeżone. Z bardzo dużym balkonem. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagiellońskie,Biała Podlaska

330 000 zł58 m² 5 719,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne Mieszkanie na Ulicy Władysława Jagiełły w Białej Podlaskiej Twoje wymarzone mieszkanie już na Ciebie czeka! Lokalizacja: biała Podlaska, ul. Władysława Jagiełły Powierzchnia: 57,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

12 169 500 zł5 988 m² 2 032,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 530 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości zabudowanej budynkiem hotelowym, położonej przy ul. Jana Pawła II 11, biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagiellońskie,Biała Podlaska

405 000 zł64 m² 6 350,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 63,8 m^2 na parterze. Nieruchomość oferuje łącznie trzy pokoje w pełnej własności, a także dużą piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sidorska

Biawena,Biała Podlaska

265 000 zł47 m² 5 629,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,07 m , położone na 4. piętrze 4-piętrowego budynku bez windy w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorska. Cena nieruchomości to 265 000 pln. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Wola,Biała Podlaska

278 000 zł50 m² 5 604,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, położone w cichym i spokojnym miejscu, przy ul. Asnyka w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Podmiejskie,Biała Podlaska

520 000 zł111 m² 4 703,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam dwupoziomowe, przestronne i komfortowe mieszkanie położone na 3 piętrze oraz poddaszu w Białej Podlaskiej przy ulicy Aliny Fedorowicz. Blok z windą. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Młodych,Biała Podlaska

259 000 zł46 m² 5 655,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Młodych, przy ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biała Podlaska

Francuska,Biała Podlaska

469 000 zł130 m² 3 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

#rezerwacja# Idealny dla rodziny z dziećmi, do wynajmu lub jako inwestycja, do remontu i dalszej sprzedaży. Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, położony na osiedlu Francuska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Terebelska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

349 000 zł62 m² 5 619,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

#rezerwacja# Na sprzedaż atrakcyjne, przytulne mieszkanie, znajdujące się na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 62.1 m.kw., znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała Podlaska

Pieńki,Biała Podlaska

669 000 zł159 m² 4 207,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, położony na osiedlu Grzybowa, w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą ok. 159 m.kw., użytkową ok 140 m.kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sapieżyńska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

315 000 zł39 m² 8 124,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sapieżynskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38.77m.kw., znajduje się na 1-wszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pileckiego

Biała Podlaska,lubelskie

630 000 zł84 m² 7 543,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedania lub zamiany mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ulicy Witolda Pileckiego. Mieszkanie składa się z: korytarz 13,39 m łazienka 4,16 m pokój 13,76.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Biała Podlaska

274 000 zł54 m² 5 064,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna inwestycja zarówno dla osób szukających domu dla siebie, jak i dla inwestorów. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na pokaz nieruchomości. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Wola,Biała Podlaska

228 000 zł38 m² 5 976,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

#rezerwacja# Na sprzedaż mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, położone przy ul. Aleja Tysiąclecia w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38.15m2 (faktyczna powierzchnia ok.