Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Stefana Batorego, Biała Podlaska, lubelskie

  • 530 000 zł
  • 59,97 m²
  • 8 837,75 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Mikiciuk

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Stefana Batorego, Biała Podlaska, lubelskie

zaktualizowane:
15 kwietnia 2026

530 000 zł

59,97 m²

8 837,75 zł/m²

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Zaktualizowane: 15 kwietnia 2026

530 000 zł 59,97 m² 8 837,75 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2014
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2014

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 530 000 zł (8 837,75 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Komfort na parterze w świetnej lokalizacji gotowe do zamieszkania

Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od pierwszego dnia czuć komfort ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,97 m², położone na parterze przy ul. Batorego w Białej Podlaskiej.
Lokal wykończony w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony bez konieczności dodatkowych inwestycji. (...)

Agent

Klaudia Mikiciuk

885 851...

885 851 172

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

885 851...

885 851 172

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy