dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Biała Podlaska - Oferty sprzedaży i najmu

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

321 000 zł62 m² 5 169,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne dla rodziny z dziećmi, dla inwestora oraz jako lokata kapitału, np. pod dalszy wynajem. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

285 000 zł57 m² 5 020,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Niepowtarzalna oferta. Piękne oraz widne mieszkanie! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły/przedszkola Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Biała Podlaska,lubelskie

249 000 zł47 m² 5 284,38 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 47,12 m2 w Białej Podlaskiej przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70, bez windy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Biała Podlaska,lubelskie

339 000 zł66 m² 5 134,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej okolicy miasta. W niewielkiej odległości od centrum miasta, punktów handlowych, oświatowych i opieki zdrowotnej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Biała Podlaska,lubelskie

317 000 zł62 m² 5 080,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 62.4m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

317 869 zł56 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferowany lokal, to mieszkanie nr C.2 o powierzchni 56,26 m2 znajdujące się na parterze budynku przy ul. Piaskowej (blok C). Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, 2 pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Biała Podlaska,lubelskie

425 000 zł64 m² 6 645,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie o podwyższonym standardzie. Przestronne, jasne, ustawne. Z pięknym widokiem! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja dobra ekspozycja na strony świata piekny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

489 000 zł80 m² 6 150,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Białej Podlaskiej przy ul. Wroczyńskiego, usytuowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z windą. Mieszkanie w stanie deweloperskim ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukaszyńska

Biała Podlaska,lubelskie

1 200 zł76 m² 15,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże i przestronne mieszkanie na wynajem na ul.Łukaszyńskiej Nieruchomość złożona z: pokój 13,67 m.kw pokój 26 m.kw łazienka główna 5 m.kw kuchnia otwarta z oknem 12,33 m.kw salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Biała Podlaska,lubelskie

420 000 zł76 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Duże dwustronne mieszkanie na 1 piętrze z widokiem na plac zabaw. Blisko szkoła podstawowa. Nieruchomość złożona z: pokój 13,67 m.kw pokój 26 m.kw łazienka główna 5 m.kw kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemowita

Piastowskie,Biała Podlaska

350 000 zł58 m² 6 055,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Białej Podlaskiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,80m2 znajduje się na III piętrze 4-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

264 900 zł53 m² 4 998,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Domy 53 i 83m2 Osiedle vila park. Domy za miastem, bez jego wszelkich wad, a jednocześnie blisko Białej Podlaskiej, dają niesamowity komfort korzystania z uroków miasta jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Biała Podlaska,lubelskie

497 000 zł80 m² 6 212,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dla osób wymagających, które poszukują przestrzennego mieszkania o podwyższonym standardzie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta

Biała Podlaska,lubelskie

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Bezczynszowe mieszkanie. Mieszkanie z ogródkiem to gratka w tej okolicy. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: pokój 18,4 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Janowska,Biała Podlaska

322 000 zł58 m² 5 585,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nie martw się o parkowanie, mieszkanie z parkingiem i garażem na wprost wyjścia z klatki. Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Biała Podlaska,lubelskie

385 000 zł66 m² 5 869,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki, toalety oraz dużego przedpokoju. Kuchnia wyposażona w lodówkę, piekarnik, kuchenkę mikrofalową, płytę gazową oraz zmywarkę 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Biała Podlaska,lubelskie

380 000 zł56 m² 6 742,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie na ul.Augusta Fieldorfa 56,36 m2 PARTER Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Biała Podlaska,lubelskie

327 000 zł51 m² 6 462,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne dla rodziny z dziećmi, dla inwestora lub jako lokata kapitału np. pod wynajem. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Terebelska

Biała Podlaska,lubelskie

390 000 zł63 m² 6 232,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu lokal mieszkalny w Białej Podlaskiej przy ul. Terebelskiej. Mieszkanie usytuowane na parterze. Na powierzchnię 57 m 2 składają się 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

339 000 zł66 m² 5 134,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Biała Podlaska,lubelskie

420 000 zł70 m² 6 043,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Niepowtarzalna oferta mieszkania 3 pokojowego na spokojnym osiedlu z parkingiem Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: pokój 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

229 900 zł49 m² 4 691,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Białej Podlaskiej. Powierzchnia 49 metrów kw. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, oddzielnej łazienki oraz balkonu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze (blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beka

Biała Podlaska,lubelskie

375 000 zł63 m² 5 948,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość złożona z: salon 18,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sapieżyńska

Biała Podlaska,lubelskie

310 000 zł62 m² 4 972,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 62,34m2. Rok budowy: 2008 Założona Księga Wieczysta, bez obciążeń. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, przy ulicy Sapieżyńskiej 1, przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Biała Podlaska,lubelskie

259 000 zł54 m² 4 814,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam Państwu mieszkanie ustawne, 3 pokojowe idealne pod wynajem blisko uczelni awf Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń piekny widok Nieruchomość złożona z: pokój 12,5 m.kw pokój 9,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wroczyńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

383 000 zł58 m² 6 632,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Idealne dla rodziny z dziećmi, na wynajem lub dla inwestora jako lokata kapitału. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Terebelska

Biała Podlaska,lubelskie

310 000 zł61 m² 5 109,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Terebelskiej 60mkw 2 piętro Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja Nieruchomość złożona z: kuchnia zamykana z oknem 9,9 m.kw salon 16 m.kw pokój 10 m.kw pokój 12,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Biała Podlaska,lubelskie

257 000 zł55 m² 4 672,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż 55m2, lotnicza Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: pokój 10,6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Biała Podlaska,lubelskie

307 000 zł51 m² 5 984,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Gotowe do zamieszkania mieszkanie na sprzedaż na ul.Chrobrego 3 pokoje Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Biała Podlaska,lubelskie

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie 55m2 do wynajęcia dla studentów oraz osób pracujących. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Biała Podlaska,lubelskie

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Do wynajęcia mieszkanie o pow. 67 m2, położone na parterze segmentowca, z 2019 roku w ogrodzonej wspólnocie mieszkaniowej. Lokal składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Terebelska

Biała Podlaska,lubelskie

337 000 zł65 m² 5 208,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuje do sprzedania duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na parterze przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Powierzchnia lokalu wynosi 64,70 m2. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

176 000 zł58 m² 3 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne wyposażone 3-pokojowe mieszkanie. Jest ciepłe,słoneczne, jasne i zadbane. W pobliżu Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, szkoła Podstawowa i gimnazjum, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Biała Podlaska,lubelskie

160 000 zł49 m² 3 285,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 48,7m2 w Białej Podlaskiej przy ul. Waryńskiego na osiedlu Tysiąclecia, administrowane przez sm "zgoda". Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziemowita

Biała Podlaska,lubelskie

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica, zadbane, ciepłe - nowe okna, blok ocieplony, czyste, częściowo umeblowane, bardzo blisko awf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

150 000 zł57 m² 2,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 57,3 m 2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka i wc oddzielnie. Mieszkanie na 4 piętrze 4 piętrowego bloku przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Mieszkanie przeznaczone jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Biała Podlaska,lubelskie

182 000 zł52 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Jagiellońskim. W pobliżu przedszkole szkoła podstawowa, gimnazjum, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, kościół. Zapraszam do oglądania!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Janowska,Biała Podlaska

216 000 zł60 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

mieszkanie 60 m2, 3 pokojowe w bloku ocieplonym, 2 piętro, środkowe, łazienka i wc oddzielnie, okna wschód-zachód, wykończone, kuchnia w zabudowie, zadbane, bardzo ładne. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Biała Podlaska,lubelskie

155 000 zł58 m² 2 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M-4 na 4 piętrze przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Blok wybudowany w 1980 r., czteropiętrowy. Powierzchnia mieszkania - 57,7 m2 + 4 m2 piwnicy, 3 pokoje oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

175 000 zł58 m² 3 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie- wymienione okna,drzwi wewnętrzne,parapety z marmuru i kamienia, rolety w oknach w kasetonach,łazienka i wc po kapitalnym remoncie, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Biała Podlaska,lubelskie

190 000 zł52 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 9, gimnazjum nr 6, przedszkola oraz awf, oprócz tego w okolicy można znaleźć wiele sklepów (Lidl, biedronka, carrefour, sklepy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku