dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Biała Podlaska

233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Sidorska

Biała Podlaska,lubelskie

13 230 zł735 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dwie hale z możliwością połączenia + biura + pomieszczenia obsługi Biała Podlaska, ul. Sidorska 42 Układ i metraż Hala A: ok. 393 m (dostęp z poziomu gruntu, 1 brama) Hala B: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Podmiejskie,Biała Podlaska

1 700 zł36 m² 47,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 35,72 m w budynku z 2025 roku, położone na 1 piętrze przy ul. Witolda Pileckiego 31a. Jeśli zależy Ci na nowym budownictwie, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

355 000 zł46 m² 7 683,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Orzechowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 46,2 m2, położona jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Biała Podlaska

Śródmieście,Biała Podlaska

340 000 zł58 m² 5 901,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena promocyjna: 340 000 zł - 5900 zł/m2 Na sprzedaż przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 57,61 m położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Kopernika 1 w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Podmiejskie,Biała Podlaska

1 600 zł29 m² 54,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na parterze w Białej Podlaskiej przy ul. Pileckiego 32. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Jagiellońskie,Biała Podlaska

1 300 zł47 m² 27,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie położone w Białej Podlaskiej przy ul. Okopowej 18e idealne dla pary, singla lub osób pracujących, które szukają wygodnej lokalizacji i gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Biała Podlaska

214 000 zł43 m² 4 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 43m2, znajduje się na 3cim piętrze, a w jej skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Biała Podlaska

250 000 zł58 m² 4 280,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Rezerwacjana sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Biała Podlaska, ul. Kopernika Przedstawiam ofertę mieszkania o funkcjonalnym układzie i dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Biała Podlaska

329 000 zł58 m² 5 711,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 57.60m2 znajduje się na 3-cim piętrze, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beka

Rataja,Biała Podlaska

270 000 zł37 m² 7 213,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Józefa Beka w Białej Podlaskiej! Na sprzedaż kawalerka z funkcjonalnym układem. Lokal o powierzchni 37,43 mkw (wraz z piwnicą) znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

330 000 zł58 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

#nowa niższa cena zapraszam do zapoznania się Z ofertą # Zachęcam do zakupu tego mieszkania, które dzięki swojej lokalizacji i potencjałowi aranżacyjnemu, może stać się wymarzonym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Piastowskie,Biała Podlaska

335 000 zł48 m² 6 921,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w centrum miasta, przy ul. Chrobrego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.4m2, znajduje się na 1 piętrze, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Biała Podlaska

378 000 zł55 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie, położone przy ul. Kopernika w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 54.6m2 znajduje się na 2 piętrze, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Wola,Biała Podlaska

417 000 zł67 m² 6 193,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ulicy Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 67,33 m2, znajduje się na 2gim piętrze, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

469 000 zł75 m² 6 275,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

#rezerwacja# Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Sidorskiej 39-43 w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 74.73m2, znajduje się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Jagiellońskie,Biała Podlaska

337 000 zł50 m² 6 754,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, położone przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 49,89 m , położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lotnicza

Wola,Biała Podlaska

250 000 zł38 m² 6 596,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Lotniczej w Białej Podlaskiej Nieruchomość o powierzchni 37.9m2, znajduje się na parterze, a w jej skład wchodzą: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Podmiejskie,Biała Podlaska

1 600 zł36 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,72 m , położone na 1 piętrze w budynku z 2025 roku przy ul. Witolda Pileckiego 31a. Mieszkanie dostępne od zaraz pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Sidorskiej tuż obok Akademii Bialskiej rezerwacja! Nowa niższa cena - 299 000 zł! (poprzednia- 330 000 zł) Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Warszawska

Śródmieście,Biała Podlaska

3 050 000 zł211 m² 14 475,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 939 m²

Działki inwestycyjne z budynkiem biurowym Warszawska 15, biała Podlaska Na sprzedaż nieruchomość położona przy ul. Warszawskiej 15 w Białej Podlaskiej, obejmująca dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Podmiejskie,Biała Podlaska

1 400 zł38 m² 36,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe mieszkanie na nowym osiedlu Podmiejskie w Białej Podlaskiej Adres: ul. Pileckiego 31a Powierzchnia: 38,32 m Układ: salon z otwartą kuchnią, 1 pokój, łazienka, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Sławacińskie,Biała Podlaska

517 000 zł103 m² 5 019,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż piętrowy dom z ogromnym potencjałem i dużym podwórkiem, położony nieopodal ulicy Warszawskiej, niedaleko rzeki Krzna w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tessaro

Podmiejskie,Biała Podlaska

321 000 zł43 m² 7 435,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszanie położone przy ul. Tessaro w Białej Podlaskiej. Lokal o powierzchni 43.17m2, położony jest na parterze, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Biała Podlaska

445 000 zł62 m² 7 177,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie 1. piętro 62,45 m ul. Kopernika Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,45 m , położone na 1. piętrze budynku przy ul. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Piastowskie,Biała Podlaska

210 000 zł39 m² 5 370,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja mieszkanie Z dużym potencjałem biała podlaska, ul. Spółdzielcza Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,10 m położone na 3. piętrze bloku przy ul. Spółdzielczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Biała Podlaska

Kolonia Biała Podlaska,Biała Podlaska

64 900 zł800 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wroczyńskiego

Podmiejskie,Biała Podlaska

436 000 zł51 m² 8 528,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne , przytulne mieszkanie 51,12 m Parter Nowe osiedle Biała Podlaska, ul. Wroczyńskiego Osiedle z bardzo dobrą infrastrukturą szybki wyjazd w kierunku trasy E30 oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąpielowa

Wola,Biała Podlaska

387 500 zł41 m² 9 539,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

#rezerwacja# Na sprzedaż nowe mieszkanie, położone przy ul. Kąpielowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni o 40.63, położona jest na parterze, a w jej skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Jagiellońskie,Biała Podlaska

385 000 zł61 m² 6 332,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Księcia Witolda w Białej Podlaskiej! Na sprzedaż mieszkanie z funkcjonalnym układem. Lokal znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

669 000 zł113 m² 5 920,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

#rezerwacja# Na sprzedaż dom - środkowy segment z ogromnym potencjałem, położony niedaleko ul. Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 113m2, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Biała Podlaska

218 000 zł34 m² 6 337,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje w samym centrum 34 m balkon + piwnica ul. Warszawska 34 Powierzchnia: 34 m Pokoje: 2 (salon + sypialnia) Piętro: 2 Adres: ul. Warszawska , ścisłe centrum miasta Dodatki: balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sidorska

Sidorki,Biała Podlaska

415 000 zł84 m² 4 958,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja # Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe (M5) o powierzchni 83,7 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Sidorskiej Biawena w Białej Podlaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Podmiejskie,Biała Podlaska

390 000 zł47 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokoje + salon z aneksem kuchennym, z balkonem i niskimi kosztami utrzymania. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wola,Biała Podlaska

257 000 zł50 m² 5 172,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

#rezerwacja# Na sprzedaż jasne mieszkanie położone przy ul. Sikorskiego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 49.69m2 znajduje się na 2gim piętrze, a w jej skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Rataja,Biała Podlaska

525 000 zł51 m² 10 320,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie Z dwoma Miejscami postojowymi W garazu podziemnym I komórką ul. Żeromskiego 58, biała podlaska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,87 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Młodych,Biała Podlaska

330 000 zł58 m² 5 724,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Orzechowa w Białej Podlaskiej! Mieszkanie z funkcjonalnym układem. Lokal o powierzchni 57,65 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

288 000 zł48 m² 5 960,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż - ulica Sidorska w Białej Podlaskiej! Lokal znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie dwustronne. Nieruchomość składa się z: - dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska

320 000 zł58 m² 5 545,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul.Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej. Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m . Lokal położony jest w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sidorska

Wola,Biała Podlaska

235 000 zł38 m² 6 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na parterze - ul. Sidorska Biała Podlaska rezerwacja! Powierzchnia mieszkania - 38,50 m 2 + piwnica Położenie na parterze, okna plastikowe, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąpielowa

Biała Podlaska,lubelskie

392 000 zł66 m² 5 904,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 66,39 m2, 2 piętro, ul. Kąpielowa 2a Biała Podlaska Mam do zaoferowania mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 66,39 m2 znajdujące się w Białej Podlaskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Biała Podlaska

306 000 zł56 m² 5 451,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje, 56,13 m , dobra lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,13 m , położone w dobrej lokalizacji, z wygodnym układem.